Kategoria | Polskie MMA, Trening

Bezpłatne treningi online z Tomaszem Drwalem – #trenujwdomuzSWD

TRENUJ W DOMU Z SWD – nowy cykl profesjonalnych treningów online prowadzonych przez Tomasza Drwala i instruktorów ze Szkoły Walki Drwala na kanale SWD GYM!

W tym „domowym” okresie odpowiedzią na potrzeby uczniów SWD jest cykl treningów online prowadzonych przez Tomasza Drwala i instruktorów Szkoły Walki Drwala. Projekt #trenujwdomuzSWD umożliwia rozwijanie nowych umiejętności i zdobywanie wiedzy, która dotąd zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla osób uczęszczających na zajęcia do SWD w Krakowie, Katowicach czy Zabrzu.

15 marca 2020 roku do sieci trafił pierwszy film. Tomasz Drwal poprowadził trening ogólnorozwojowy dla osób, które nie chcą rezygnować z ćwiczeń lub planują wykorzystać ten moment, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Jak mówi „Obecna sytuacja to nie powód, żeby nie ćwiczyć! Traktuję ją badziej jako okazję, żeby użyć internetu do słusznych celów i ruszyć sprzed ekranów laptopów/smartfonów wszystkich tych, którym ten ruch dobrze zrobi.”

Tomasz Drwal razem z instruktorami SWD pokazuje więc, że ćwiczyć można także w domowych warunkach, a chcieć znaczy móc. Publikowanie materiałów treningowych przez SWD GYM to wyjątkowa sytuacja i okazja nie tylko dla uczniów Szkoły Walki Drwala, ale też osób z całej Polski, które dotąd nie miały szansy trenować razem z Tomkiem Drwalem i korzystać z jego autorskich metod nauczania. Każdy film trwa około godzinę zegarową, codziennie publikowane są nowe treningi, ich tematyka jest bardzo zróżnicowana (trening ogólnorozwojowy, bokserski, mma, bjj, kickboxing, kalistenika, joga, gimnastyka) – podobnie jak zróżnicowany jest ich stopień zaawansowania. Otwarcie się na nowego odbiorcę dzięki kanałowi na YT to także kolejny krok, który ma pokazać, że sporty walki (niestety wciąż owiane złą sławą) są dla KAŻDEGO.

Szkoła Walki Drwala powstała w 2006 roku. Tomasz Drwal jest jej pomysłodawcą, założycielem, autorem wykorzystywanych przez nią metod nauczania i trenerem, który czynnie uczestniczy w jej rozwoju. Obecnie Tomasz Drwal pisze książkę, której celem jest zainspirowanie młodego pokolenia do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia. #trenujwdomuzSWD

Informacja prasowa

suplementy
Tags: , , , , , , , , ,

One Response to “Bezpłatne treningi online z Tomaszem Drwalem – #trenujwdomuzSWD”

  1. lamma pisze:

    uwielbiam tego typa za styl bycia is kromnosc – fighter,wojownik i czlowiek !!!

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Fight24 video

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 37652383434 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=37652383434 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLS__aWLcyTYnE6gHkg1XeK8RTu77vppkC belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Najbliższa gala

UFC 249: Khabib vs. Ferguson

Data: 18.04.2020 – ???

UFC Fight Night 173: Smith vs Teixeira

Data: 25.04.2020 Pinnacle Bank Arena, Lincoln, Nebraska – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny

Fight24 na FB i TwitterZaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.