Ben Rothwell nie zawalczy na UFC Fight Night 76, Norman Parke vs. Reza Madadi drugą walką wiecoru

foxsports.com
foxsports.com

Ben Rothwell został poinformowany wczoraj przez UFC, że promotorowi nie udało się znaleźć zastępstwa za kontuzjowanego Stipe Miocica i w związku z tym Rothwell w ogóle nie zawalczy na UFC Fight Night 76.

„Nie chowam urazy do Stipe. Takie rzeczy się zdarzają i mam nadzieję, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Może czeka na mnie większa walka.”

Rothwell był rozczarowany, że nie będzie walczył 24 października, ale rozumie, dlaczego UFC musiało go usunąć z karty walk. Póki co życzył Miocicowi zdrowia i nie był pewny, czy UFC w przyszłości jeszcze raz zorganizuje ich walkę. UFC poinformowało jednocześnie Rothwella, że jeśli w nadchodzących tygodniach jakiś zawodnik wagi ciężkiej wycofa się z walki, to Rothwell będzie rozważany jako zastępstwo.

„Gdyby jakimś zrządzeniem boskim Alistair Overeem wycofał się z walki z Juniorem dos Santosem, byłbym bardzo zadowolony. Chciałbym walczyć z JDS.”

Z powodu wypadnięcia z karty pojedynku Miocic vs. Rothwell, drugą walką wieczoru będzie starcie zawodników wagi lekkiej Norman Parke vs. Reza Madadi. Dla Madadiego jest to powrót po półtorarocznym pobycie w więzieniu za napad na sklep w Szwecji. Przed tym incydentem, Madadi zanotował rekord 2-1 w UFC. Parke z kolei ostatnie dwie walki przegrał, bo trzecia przegrana z rzędu może oznaczać dla niego pożegnanie z UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *