Ben Askren będzie bronił tytułu ONE FC przed Luisem Santosem

Ben Askren (14-0) będzie po raz pierwszy bronił tytułu wagi półśredniej ONE FC, a jego rywalem będzie Luis Santos (61-9-1).

Dokładna nazwa gali i jej data nie zostały jeszcze podane, ale wiadomo, że odbędzie się w Manili na Filipinach w kwietniu.

Dla Askrena będzie to trzecia walka w organizacji ONE FC odkąd rozstał się z Bellatorem. W pierwszej walce na gali ONE FC 16 „Honor and Glory” pokonał przez duszenie trójkątne rękoma Bakhtiyara Abbasova. W drugiej walce już o tytuł na gali ONE FC 19 „Reign of Champions” pokonał przez TKO Nobutatsu Suzuki. Zawodnik klubów Roufusport i Evolve MMA nie przegrał jeszcze żadnej walki w swojej karierze.

Rywalem Askrena będzie niesamowicie doświadczony, 35-letni Luis „Sapo” Santos, który stoczył 71 walk od początku kariery w 2000 roku. Santos walczył dla wielu organizacji w tym także dla Bellatora w którym stoczył cztery walki z czego dwie przegrał. W ONE FC będzie to jego druga walka, a w debiucie pokonał wcześniejszego rywala Askrena – Bakhtiyara Abbasova. Ostatnie siedem walk, to zwycięstwa Santosa przed czasem przez KO, TKO i poddanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *