Bellator zapowiada kolejny event na Hawajach, w walce wieczoru Ilima-Lei Macfarlane oraz A.J. McKee vs. Derek Campos

Bellator MMA

Organizacja zawita do wyspiarskiego stanu w grudniu.

Jak poinformował portal KHON2 a następnie zostało to potwierdzone także przez inne media, 21 grudnia organizacja Bellator zorganizuje kolejny event na Hawajach. W walce wieczoru Ilima-Lei Macfarlane (10-0) stanie do kolejnej obrony mistrzostwa wagi muszej podejmując Kate Jackson (11-3-1). W co-main evencie gali a zaraz ćwierćfinale turnieju wagi piórkowej, A.J. McKee (15-0) zmierzy się z Derekiem Camposem (20-9).

Macfarlane zdobyła pas kategorii muszej niemal dwa lata gdy na gali oznaczonej numerem 186 pokonała Emily Ducote. Zawodniczka z Hawajów ma na koncie już trzy udane obrony tytułu, 29-latka odprawiła kolejno: Alejandrę Larę, Valerie Letourneau i Vetę Arteagę.

Jackson ma za sobą cztery występy w okrągłej klatce, po pokonaniu Colleen Schneider w debiucie, Kate przegrała starcia z Letourneau. W ostatnich pojedynkach Brytyjka wygrała z Anastasią Yankovą i Leną Ovchynnikovą.

McKee ma w swoim zawodowym rekordzie już 15 zwycięstw i nadal ani jednej porażki. We wcześniejszej rundzie turnieju młody Amerykanin zszokował po raz kolejny potrzebując ledwie ośmiu sekund by znokautować Georgiego Karakhanyana.

Campos w pierwszej rundzie turnieju mierzył się z Danielem Strausem, którego zdominował zapaśniczo i zasłużenie wygrał na kartach sędziów. Dla Dereka było to także przerwanie fatalnej passy trzech kolejnych porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *