Bellator 167: Sakara vs Beltran – połączona gala MMA i Kickboxingu

Bellator 167

10 grudnia we Florencji odbędzie się gala Bellator 167: Sakara vs Beltran, która będzie kolejną galą łączącą walki MMA i Kickboxingu.

Ostatnią taką galą łączącą te dwie formuły była Bellator 152, która odbyła się w Turynie. Wówczas w organizacji zadebiutował były zawodnik UFC Alessio Sakara (18-11, 2 NC), który wygrał pojedynek z Brianem Rogersem nokautując go w drugiej rundzie. Była to druga wygrana „Legionariusa” po czterech porażkach z rzędu w UFC i jednej zakończonej przez NC z Maciejem Browarskim na Final Fight Championship 16.

Powrót Sakary na kolejnej karcie walk we Włoszech jest nieco zaskakujący, a on sam będzie musiał zmierzyć się z twardym przeciwnikiem jakim jest Joey Beltran (17-13, 1 NC). Ostatnie walki Beltrana przeplatane były zwycięstwami i porażkami, ale nie można go lekceważyć, ponieważ na 17 zwycięstw aż 12 było przez nokaut. Joey zdobył również reputację brawlera i zawodnika, który nigdy się nie poddaje.

Karta walk Kickboxingu będzie obsadzona takimi pojedynkami jak rewanż w wadze muszej między Denise „Miss Dynamite” Kielholtz (45-3) a Glorią Peritore (11-1-1), a zwyciężczyni zostanie pierwszą mistrzynią wagi 115 funtów. W poprzedniej walce po kontrowersyjnym werdykcie przez niejednogłośną decyzję wygrała Gloria Peritore.

Swój debiut na gali będzie miał również Giorgio Petrosyan (82-2-2, 1 NC), Raymond Daniels (10-3 Kickboxing, 1-1 MMA), Kevin Ross (43-11) i Joe Schilling (19-9 Kickboxing, 2-5 MMA) poznają swoich przeciwników wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *