Bellator 145: Freire vs Straus walką o tytuł wagi piórkowej i Brooks vs Held o tytuł wagi lekkiej

sherdog.com / Dave Mandel
sherdog.com / Dave Mandel

O pas wagi piórkowej Bellatora po raz drugi zmierzą się Patricio Freire i Daniel Straus, a walka odbędzie się 6 listopada na gali Bellator 145.

Freire (24-2) i Straus (24-6) walczyli ze sobą trzykrotnie, ale dwa razy stawką ich pojedynków były tytuły wagi piórkowej. W dwóch starciach zwycięzcą był „Pitbull”, który wygrywał przez decyzję i poddanie na galach Bellator 45 i Bellator 132. Tym razem Straus będzie szukał rewanżu.

Ostatnie walki tych dwóch zawodników odbyły się na gali Bellator 138 i obaj zostali zwycięzcami. Straus pokonał przez poddanie Henryego Corralesa natomiast Freire znokautował Daniela Weichela.

Drugą walką wieczoru na gali będzie bardzo ważny pojedynek dla polskich fanów ponieważ o pas wagi lekkiej będzie walczył Marcin Held (21-3) , a jego rywalem będzie mistrz Will Brooks (16-1). Dla Helda będzie to pierwsza walka o pas natomiast Brooks będzie już drugi raz bronił tytułu po wcześniejszej wygranej z Davem Jensenem.

Na karcie walk znajdują się także Michael Chandler i Bobby Lashley, którzy zawalczą jak tylko uda się im znaleźć rywali.

2 thoughts on “Bellator 145: Freire vs Straus walką o tytuł wagi piórkowej i Brooks vs Held o tytuł wagi lekkiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *