Badr Hari zmierzy się z Catalinem Morosanu 15 maja

Catalin Morosanu vs Badr Hari

Być może ta walka nie jest spełnieniem marzeń Badra Hari, ale wiemy już, że w kolejnym pojedynku zmierzy się z Catalinem Morosanu.

Catalin Morosanu (39-8) jest rumuńskim kickbokserem zadającym mocne ciosy, który zajmuje się również polityką. Z ciekawostek można dodać, że Catalin w 2010 roku wziął udział w show „Taniec z gwiazdami” i będąc ulubieńcem widzów wygrał finał zdobywając 60 000 euro. Morosanu całą kwotę przekazał pewnej wdowie i jej córce, by pomóc im po śmierci męża i ojca.

Morosanu, to bardzo silny zawodnik z ciężkimi rękoma, co dla fanów oglądających jego pojedynek z Badrem Hari (105-12) będzie oznaczało znakomite widowisko.

Pojedynek został zapowiedziany podczas wczorajszej gali GFC w Dubaju i ma się odbyć 15 maja w Dubaju lub Bukareszcie. W maju odbędzie się także inna ciekawa gala, a mianowicie SuperKombat więc kto wie, czy te dwie sprawy nie będą się ze sobą wiązać.

Na poniższym filmie widać jak Badr Hari rzuca wyzwanie Morosanu podczas gali GFC i zapowiada, że znokautuje Catalina po czym rzuca mikrofon pod jego nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *