Aspen Ladd vs. Leslie Smith odbędzie się w podczas gali, która zaplanowana jest na 21 kwietnia

Per Haljestam-USA TODAY Sports

Znamy pierwsze zestawienie, które odbędzie się podczas gali zaplanowanej na 21 kwietnia 2018 roku.

Pojedynek pomiędzy Aspen Ladd (6-0) oraz Leslie Smith (10-7) jest pierwszym zestawieniem, które zobaczymy podczas gali zaplanowanej na 21 kwietnia. Na razie nie znamy miasta, w którym odbędzie się to wydarzenie.

Aspen Ladd zadebiutowała w organizacji UFC w 2017 roku. Debiut wypadł bardzo okazale, ponieważ udało jej się znokautować swoją rywalkę już w 2 rundzie pojedynku, który odbył się w Gdańsku. Rywalką, która musiała uznać gorycz porażki była Lina Lansberg. Przed zasileniem szeregów organizacji UFC, występowała w federacji Invicta FC, w której wygrała 5 pojedynków z rzędu. Dwa pierwsze występy w karierze stoczyła w kategorii muszej, natomiast resztę w wadze koguciej. Tylko jedną walkę wygrała przez decyzję sędziów, reszta z nich zakończyła się przed czasem. Obecnie zajmuje 14 miejsce w oficjalnym rankingu kategorii koguciej kobiet.

Leslie Smith to weteranka kobiecego MMA. Zawodowe starty rozpoczęła w 2009 roku w organizacji Kickdown. Następne występy zanotowała w organizacjach Bellator, Invicta FC oraz UFC. Byłą pretendentką do pasa mistrzowskiego organizacji Invicta w kategorii muszej. Jej bilans w organizacji UFC, to 4 zwycięstwa oraz 3 porażki. W ostatnim występie pokonała Amandę Lemos przez TKO w 2 rundzie. Obecnie zajmuje 13 miejsce w oficjalnym rankingu kategorii koguciej kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *