Aslambek Saidov vs. Roan Carneiro walką wieczoru gali ACB 81 w Dubaju

acbmma.com

Poznaliśmy walkę wieczoru gali ACB 81, która odbędzie się 23 lutego w Dubaju.

Aslambek Saidov wystąpi w walce wieczoru gali ACB 81, która odbędzie się w Dubaju. Jego rywalem będzie Roan Carneiro, który jeszcze w 2017 roku wystąpił w organizacji UFC.

Aslambek Saidov (21-5) praktycznie przez całą swoją karierę związany był z organizacją KSW. W przeszłości był mistrzem kategorii półśredniej tejże federacji, zdobył pas w walce z Borysem Mańkowskim, który podczas KSW 27 odebrał mu pas – walka zakończyła się duszeniem w 2 rundzie. Saidov, aktualnie występuje w organizacji ACB. Stoczył w niej jak na razie pięć pojedynków, cztery wygrywając oraz ponosząc jedną porażkę. Polak był również pretendentem do mistrzowskiego pasa ACB w kategorii półśredniej, ale nie sprostał Brettowi Cooperowi, który pokonał go przez TKO w 3 rundzie. W swoim ostatnim występie w klatce ACB, wygrał z Marcelo Alfayą przez nokaut w 1 rundzie.

Roan Carneiro (21-11), to brazylijski zawodnik, który niedawno został zwolniony z organizacji UFC. Carneiro dwukrotnie występował w amerykańskiej organizacji. Podczas pierwszego zatrudnienia, zanotował dwa zwycięstwa, a trzy razy musiał uznać wyższość rywala. Do UFC powrócił po 7 letniej przerwie, wygrywając dwa pojedynki oraz dwa przegrywając. Swoją ostatnią walkę w Oktagonie stoczył w lutym 2017 roku, przegrywając z Ryanem LaFlarem. W swojej bogatej karierze, mierzył się m.in. z Andersonem Silvą oraz Markiem Munozem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *