Artur Kyshenko w jednej z walk wieczoru na KOK World GP 2014 w Gdańsku!

Kyshenko vs Masato

Jedna z największych światowych gwiazd Kickboxingu i Muay Thai 27-letni ukraiński zawodnik Artur Kyshenko (57-12-1, 30 KO) rozpoczął przygotowania do występu na gali KOK World GP 2014 In Gdansk! Tę sensacyjną informację o występie finalisty prestiżowych zmagań K-1 World MAX w Japonii, przekazujemy polskim fanom walk Kickboxingu i Sztuk Walki jako wielki news.

Jeden z najchętniej oglądanych i rozpoznawalnych zawodników światowej czołówki nie tylko zaszczyci imprezę, ale będzie walczył w  jednej z walk wieczoru! Pochodzący z Odessy na Ukrainie zawodnik przez wiele lat był podporą cyklu K-1 MAX i wygrywał z takimi legendami jak Mike Zambidis, Andy Souwer, Yoshihiro Sato, Nieky Holzken, Gago Drago czy wielka gwiazda światowego Muay Thai – Yodsanklai Fairtex.

Wszyscy oni z uznaniem i respektem odnoszą się do postaci Artura, bowiem razem tworzyli historię Kickboxingu i walk K-1. Jego walki z Masato, Robinem van Roosmalenem, Murthelem Groenhartem czy Giorgio Petrosyanem ugruntowały jego pozycję gwiazdy światowego formatu. Kyshenko po wielu latach występów w kategorii do 70 kg postanowił spróbować nowych wyzwań i walczyć w o wiele wyższej kategorii półśredniej do 77 kg. Zdobył w niej pas mistrza KOK i zamierza go bronić.

Kyshenko vs Salafzoon

Teraz w Gdańsku stanie do kolejnego wyzwania. On sam mówi o swoim występie następująco: „Jestem już Mistrzem KOK w kategorii 77 kg. Nie wiem kto będzie moim przeciwnikiem na KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK. To dla mnie bez znaczenia. Mogę walczyć z każdym zawodnikiem na świecie. Jestem gotowy. Pragnę nowości – nowi konkurenci, nowe wyzwania,  dlaczego wystąpię na King Of Kings”.

„Jest jedna zasadnicza różnica w walkach w kategorii półśredniej to, że mogę jeść więcej i mogę być dużo większy. To ma wpływ na moją moc i siłę. Uważam, iż moje pojedynki w tej wadze będą niespodzianką dla publiczności i fanów” –  dodał Kyshenko o swoim występie w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena.Kyshenko jest wychowankiem Pavla Yevtushenko, trenera klubu Captain Odessa a obecnie trenuje w Holandii w gymie Mike Passeniera trenera słynnego Badra Hari i Melvina Manhoefa. Obok mistrza K-1 World MAX  Murthela Groenharta stanowi o sile wagi średniej klubu Mike’s Gym z Amsterdamu. W przeszłości był dwukrotnym Mistrzem świata amatorskiego Muay Thai w federacji IFMA i ME. Jego lista sukcesów jest jedną z najbardziej imponujących wśród zawodników z Europy, dlatego będzie walczył w najbardziej prestiżowej organizacji w Europie jaką jest King Of Kings.

Choćby tylko z uwagi na jego dokonania i pozycję warto przyjść i oglądać go w akcji. Kto będzie rywalem Artura w Gdańsku? Na pewno jedna z wielkich gwiazd Kickboxingu, ale tego dowiecie się wkrótce!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

2 thoughts on “Artur Kyshenko w jednej z walk wieczoru na KOK World GP 2014 w Gdańsku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *