Artur „Kornik” Sowiński w super walce K-1 z Lubo Slovikiem na gali CRC 7

Organizacja Cage Ring Championship  poinformowała, że dobrze znany z występów na KSW Artur „Kornik” Sowiński stoczy super walkę w formule K-1.

Były mistrz wagi piórkowej KSW Artur Sowiński (18-9, 2 NC) zgodził się na pojedynek w formule K-1 ze znacznie cięższym, ważącym ponad 100 kg Lubo Slovikiem reprezentującym Fantom Team z Dublina.

Pojedynek ten nie będzie miał ustalonego limitu wagi, a dojdzie do niego ponieważ Slovik na początku stycznia nagrał film w którym rozbija arbuzy z przyklejonymi podobiznami Popka, Tomasza Oświecińskiego, Roberta Burneiki oraz Artura Sowińskiego.

Na odpowiedź Artura nie trzeba było długo czekać, ponieważ już następnego dnia zdecydował się na zaakceptowanie tej walki pod warunkiem, że w przypadku porażki Lubo Slovika, cała jego gaża ma pójść na cele charytatywne oraz niezależnie od tego kto wygra dojdzie w przyszłości do rewanżu w MMA.

Gala CRC 7 „Annihilation” odbędzie się 21 stycznia w The Wright Venue w Dublinie i oprócz Kornika na gali wystąpią Łukasz Parobiec, Mateusz Piskorz i Paweł Polityło.

One thought on “Artur „Kornik” Sowiński w super walce K-1 z Lubo Slovikiem na gali CRC 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *