Arena Berserkerów: Pierwszy Amatorski Puchar MMA

Arena Berserkerów zaprasza na Pierwszy Amatorski Puchar MMA, który odbędzie się 27 kwietnia w Szczecinie na Hali SDS przy ul. Wąskiej 16. Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem zainteresowanych zapraszamy do pobrania warunków uczestnictwa w zawodach

9 thoughts on “Arena Berserkerów: Pierwszy Amatorski Puchar MMA

  1. Jest to etap rozwoju w organizowaniu gal. Dzięki zawodom amatorskim ściągają narybek, który staje się rozpoznawalny i pewnie będzie miał możliwość występowania na galach zawodowych. Będą bardziej obecni w branży.

  2. Twoja retoryka do mnie nie przemawia. Mając tylu zawodników do walk zawodowych, nagle robią zawody amatorskie, bo chcą wyłowić narybek? Przecież jest ALMMA, tam mogą sobie narybek wyłowić. Zawody już wypromowane, ludzie chętnie jeżdżą, więc po co robić kolejne zawody amatorskie?

  3. Jeszcze dochodzi kwestia rozpoznawalnosci ich brandu. Nie kazdy zna arene berserkerow. Jest wielu mlodych ludzi, ktorzy po prostu cwicza. Nagle dostaja od trenera info o zawodach i jada. A na takie zawody przychodza ich rodziny itp. Imo to wszystko rozwoj, a jak dodatkowo zarobia na tym troche grosza to dobrze dla nich.
    Co do ALMMA to na ALMMA ich marka nie jest reklamowana. Poza tym imo spokojnie moga z nimi konkurowac i to z sukcesami. Dzieki turniejom amatorskim zamykaja branze od dolu i od gory 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *