Andrzej Supron poprowadzi galę Fighters Arena Łódź.


(fot. www.zw.com.pl)

Kolejna informacja prasowa.

Andrzej Supron, bo o nim mowa, jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, od wielu lat jest komentatorem wielu wydarzeń sportowych z zakresu sportów walki. Na co dzień komentuje między innymi słynną Wrestlemanię w stacji Eurosport oraz w Extreme Sports Channel. Jego przydomek to „Profesor Zapasów”. Kiedyś zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, obecnie trener i sędzią tego sportu z uprawnieniami międzynarodowymi. Będzie go można zobaczyć już 2-go września (czwartek) podczas tradycyjnej ceremonii ważenia zawodników, która odbędzie się wieczorem w najbardziej popularnym ostatnio miejscu spotkań łodzian – Porcie Łódź.

W walce wieczoru podczas Gali FIGHTERS ARENA ŁÓDŹ 3 września wystąpi inna legenda polskiego sportu – waleczny judoka – Paweł Nastula, który po przerwie postanowił powrócić do MMA. Będzie to jego pierwsza walka przed polską publicznością. Polak walczył do tej pory na ringach Pride w Japonii i USA, a także raz wystąpił w słynnej organizacji Sengoku. Zmierzy się z młodym ale doświadczonym zawodnikiem japońskim – Yusuke Masudą, który na co dzień trenuje w teamie legendarnego Hidehiko Yoshidy.

Gala Fighters Arena Łódź to pomysł łódzkiego Klubu Sztuk Walki KICK FIGHTERS, który tą imprezą chce zainaugurować cykl prestiżowych imprez sztuk walki w Łodzi. Tegoroczna Gala, której podtytuł brzmi – Łódź kontra reszta świata – jest dodatkowo wielkim meczem międzypaństwowym w MMA pomiędzy Polską a Węgrami. W ramach tego meczu wystąpi spora grupa łódzkich fighterów, którzy szybko mogą stać się gwiazdami rodzimego MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *