ALMMA 13 – wyniki zawodów

Przedstawiamy wyniki zawodów ALMMA 13 w których udział wzięło 98 zawodników. Stoczyli oni łącznie 87 walk.

Klasyfikacja generalna :

1. Okniński Team

2. Dragon FC Sochaczew

3. Gladio

 

Junior

1. Dragon FC Sochaczew

2. Okniński Team

3. Centrum TSD Puławy

3. Gladio

 

Ograniczona formuła senior

1. Okniński Team

2. Spartakus Rzeszów

2. Gladio

3. Dragon FC Sochaczew

 

Full Contact

1. Okniński Team

2. TNT Kobyłka

2. MMA Team Kalisz

3. Legion Namysłów

 

Najszybsze poddanie na ALMMA 13 : Dybowski Tomasz – DYBOL Team Zabrze przez duszenie w 19-ej sekundzie

 

Pierwszy krok : (pierwszy podany zwycięzca)

1. Bigaew Rustam TNT Kobyłka- Kurek Jacek Gwardia Warszawa

2. Biłas Damian Spartakus Rzeszów – Jański Maciej

3. Fręch łukasz Okniński Team Pabianice- Michałek Tomasz Copacabana Lodź

4. Kałuziński Dawid Okniński MMA Pabianice – Ślebioda Marcin CGT Zielona Góra

5. Michałek Tomasz Copacabana Lodź – Sioch Leszek GLKS Nadarzyn

6. Chrzanowski Grzegorz MMA Zabrze – Adam Tomasz Okniński Team

7. Biłas Damian Spartakus Rzeszów – Bogusz Marcin Sambo System Polska

 

Turniej Junior

 

60kg

1. Jóźwiak Hubert MMA Okniński Team

2. Główka Gabriel SKKK Skierniewice

 

65kg

1. Pyka Dariusz Marga Radom

2. Wilamowski Maciej ORKAN Judo Sochaczew

3. Lichończak Mikołaj Spartakus Rzeszów

4. Cieślik Kamil Marga Radom

 

72kg

1. Heliasiński Dawid Dragon Sochaczew

2. Tarłowski Patryk Centrum TSD Puławy

3. Tyczyński Michał Okniński MMA Warszawa

4. Koperski Krzysztof Spartakus Rzeszów

 

77kg

1. Mazur Mikołaj Gladio

2. Babciński Aleksander MMA Zabrze

3. Fień Łukasz Spartakus Rzeszów

4. Michalczyk Piotr Dragon Sochaczew

5. Gajda Mateusz SKKK Skierniewice

5. Michalak Karol SKKK Skierniewice

5. Stasiak Adrian Nastula Club

5. Krakowiak Marcin SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki

 

84kg

1. Kowalski Dawid DYBOL TEAM Zabrze

2. Dybowski Tomasz DYBOL TEAM Zabrze

3. Półka Patryk Dragon Sochaczew

4. Chrostowski Marek MKS Taekwondo Mińsk Mazowiecki

5. Pietrzyk Jan Gwardia Warszawa

 

93kg

1. Kozłowski Łukasz Dragon Sochaczew

2. Siudziński Michał MMA Jarocin

3. Winiarek Kamil Centrum TSD Puławy

4. Juszczyk Cezary GLKS Nadarzyn

 

Turniej Ograniczona Formuła MMA Senior

 

65kg

1. Isaev Valid Okniński

2. Szumski Mateusz Spartakus Rzeszów

3. Lejman Paweł Nastula Club

4. Błachewicz Paweł Okniński

5. Glinka Paweł Nastula Club

 

72kg

1. Wiśniewski Piotr Dragon Fight Sochaczew

2. Janik Nikodem Spartakus Rzeszów

3. Jaroszkiewicz Mateusz Okniński

4. Borowiec Przemek Okniński

5. Tokaj Adam Okniński

5. Oleksy Daniel Forca Dęblin

5. Fąfara Andrzej Spartakus Rzeszów

6. Sowiński Krzysztof SKKK Skierniewice

6. Michalak Ksawery SKKK Skierniewice

6. Jański Maciej Legion Namysłów

6. Grabowski Maciej Okniński

 

77kg

1. Jóźko Tomasz Gladio

2. Szczepański Dominik Gladio

3. Danych Filip Okniński

4. Sniadała Emil Okniński

5. Betka Maciej Gracie Barra

5. Krajewski Michał Tygrys Tomaszów Mazowiecki

5. Szałowski Karol Copacabana Kielce

5. Kurek Adrian forca Dęblin

 

84kg

1. Kaczmarek Michał Okniński

2. Strojek Mateusz Spartakus Rzeszów

3. Próchniak Kamil Centrum TSD Puławy

4. Czerwonogrodzki Bartosz GLADIO

5. Zięba Paweł Centrum TSD Puławy

5. Andrzejczyk Mateusz Okniński

5. Szymański Mateusz GLKS Nadarzyn

 

93kg

1. Kępiński Przemk Copacabana Warszawa

2. Dariusz Bielecki

3. Siudziński Maciej MMA Jarocin

4. Matyjaszek Marcin Centrum TSD Puławy

5. Filipiak Mateusz MMA Jarocin

 

+93kg

1. Mateusz Śniadała Okniński Team

2. Mordzak Paweł AZS MMA WSGK

 

FULL CONTACT MMA

65kg

1. Milczarek Sebastian TNT Kobyłka

2. Mirgos Krystian SKKK Skierniewice

 

72kg

1. Gąsiński Artur Warszawa

2. Ziółkowski Marian Okniński Warszawa

3. Kośnik Przemek Tygrys Tomaszów Mazowiecki

4. Klepacz Sebastian Copacabana Warszawa

5. Khasarkhanov Lehi Kuree Puławy

 

77kg

1. Miszkiewicz Rafał Legion Namysłów

2. Michalak Przemek AZS MMA WSGK

3. Tulshaev Machomem TNT Kobyłka

4. Lipka Bartłomiej Copacabana Warszawa

5. Kosmala Marcin MMA TEAM Kalisz

 

84kg

1. Cieślikowski Marek Okniński Warszawa

2. Korcala Kamil Copacabana Warszawa

3. Kornacki Dawid MMA TEAM Kalisz

4. Kościelak Dawid MMA TEAM Kalisz

4. Shabek Rafał Copacabana Warszawa

 

93kg

1. Kowalski Adam Arrachion Olsztyn

2. Jabłoński Bartłomiej MMA TEAM Kalisz

3. Grabowski Hubert MMA TEAM Kalisz

2 thoughts on “ALMMA 13 – wyniki zawodów

  1. Bardzo fajnie zorganizowana impreza. Z edycji na edycję jest coraz lepiej, sprawniej i szybciej. Tym razem kameralnie, ale dzięki temu wszystko skończyło się koło 16. Podziękowania dla Dragon Fight Club Sochczew i braci Cypel za wzorową organizację, fajne rashe i dobre sędziowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *