Alistair Overeem nie zostanie zwolniony z UFC

Prezydent UFC zapewnia, że Holender dostanie jeszcze jedną szansę.

Zapewne sporo do myślenia dała Alistairowi Overeemowi (37-14 1 NC, 2-3 w UFC, 10# w rankingu UFC) porażka z Benem Rothwellem (34-9, 4-3 w UFC).  Jednak były mistrz organizacji Strikeforce i Dream nie musi bać się zwolnienia. Dana White zapewnił, że Overeem dostanie jeszcze min. jedną walkę. Prezydent UFC nadal uważa go za topowego zawodnika wagi ciężkiej.

On nadal jest w TOP10. Nadal jest jednym z najlepszych ciężkich na świecie, damy mu kolejną walkę.”

Jakie są Wasze typy na następnego przeciwnika dla Alistaira?

22 thoughts on “Alistair Overeem nie zostanie zwolniony z UFC

  1. Myślę że walka z Overeem-Miocic byłaby dla jednego i drugiego dobrym sprawdzianem na tym etapie kariery w UFC – Ali po 3 porażkach a Miocic (nie wiem jakim cudem) w TOP5 wg rankingu UFC. Ale szczerze A.O bd miał teraz pod górkę, bo jak zawodnicy podłapali że Ali zalicza KO to będą polowali na nie cały czas.

  2. Konina zapewnia ogladalnosc, wiec jeszcze powalczy. Dac mu Brandona Schabowego albo Andrzeja Arlowskiego. Bedzie cepellada dwoch szklanek do pierwszej bramki. Tzw szybka pilka mila dla oka i nie meczaca.

  3. Ali nie jest taki ch***y jak wskazuje na to bilans w ufc. Musi walczyc bardziej profilaktycznie , kotnrowac wiecej. Nie jest Huntem zeby sie wp******c w szalone wymiany pt ” albo ja padne albo on ” . Ma dobra technike tylko zapomina ,ze jego glowa nie wytrzymuje tyle co po niektorych. Ma mocne uderzenia , oszczedzanie sil i kontry to niezly pomysl. Mieszac troche z klinczem i jego mocnymi kolanami. Nie jest jednym z tych ,ktorych moze poniesc spontan w klatce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *