Alistair Overeem jako zastępstwo za Juniora dos Santosa w walce z Francisem Ngannou? Francuz nie widzi przeszkód

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Perspektywiczny zawodnik wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou nie widzi problemu w walce z Alistairem Overeemem na gali UFC 215 i rzuca mu wyzwanie.

Ngannou miał już zaplanowaną walkę z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC Juniorem dos Santosem, ale dos Santos został usunięty z karty walk. W piątek UFC poinformowało, że JDS został zgłoszony przez USADA za potencjalnie naruszenie zasad polityki antydopingowej przez oblane testy. W rezultacie tego UFC podjęło decyzję o usunięciu dos Santosa z karty walk gali UFC 215.

Ponieważ nie ogłoszono w tym samym momencie innego przeciwnika dla Francisa Ngannou, The Predator sam wskazał na Twitterze kandydata do walki jakim miałby być Alistair Overeem.

— Alistair Overeem wspominał moje imię wszędzie. Jestem teraz otwarty na to i wolny dla ciebie gościu. Zróbmy to na UFC 215.

UFC 215 odbędzie się 9 września w Edmonton w Albercie w Kanadzie. W głównym pojedynku wieczoru mistrz wagi muszej Demetrious Johnson będzie bronił swojego tytułu przed Rayem Borgiem. Na gali odbędzie się też druga walka o mistrzowski pas w której mistrzyni wagi koguciej Amanda Nunes będzie broniła tytułu przed Valentiną Shewchenko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *