Kategoria | MMA

Ali Abdel-Aziz: Rousimar Palhares nie powinien już myśleć o walce

sherdog.com

sherdog.com

Wiceprezydent organizacji World Series of Fighting mówi o problemach Toquinho.

Rousimar Palhares (18-6, 8-4 w UFC) jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw przez poddania odniesionych na mocnych rywalach ale sytuacja Brazylijczyka nie wygląda dobrze, po swoim zachowaniu w walce z Jakem Shieldsem (31-8-1 1 NC, 4-3 1 NC w UFC) Palhares został pozbawiony mistrzowskiego pasa i czeka na przesłuchanie w Komisji Sportowej. Teraz nawet wiceprezydent WSoF dostrzega poważne problemy Brazylijczyka.

Palhares zrobił to dla siebie i wciąż robi to dla siebie. Myślę, że on nie powinien już myśleć o walce. On powinien o swoim samopoczuciu, o swoim stanie psychicznym. Gość potrzebuje pomocy, nie wiem jakiej ale potrzebuje poważnej pomocy.

Nadstawiam kark i jestem poniewierany, ponieważ jestem tym, który go zakontraktował i nie przyniósł mi on dumy. Jego menadżerowi powinni się spotkać i powiedzieć ‘jak mamy zamiar naprawić jego życie?’ Nie martwię się o to czy on jeszcze zawalczy w World Series of Fighting. On może już nigdy nie zawalczyć. Chcę go zobaczyć jak jego życie się poprawia, ponieważ on potrzebuje coś naprawić. Nie wiem co to jest, on jest świetnym człowiekiem, bardzo go lubię ale on musi coś naprawić w swoim życiu.

Abdel-Aziz odniósł się także do Alexa Davisa, menadżera brazylijskiego zawodnika, który pozwolił sobie na oficjalną krytykę organizacji za to, że zawiesili Rousimara bez konsultacji z nim.

Cokolwiek Alex Davis powiedział to jest to kłamstwo, ponieważ my rozmawialiśmy z nim. Rozmawiałem z Minotauro Nogueirą. Nie interesuje mnie Alex Davis, rozmawiałem z Minotauro, jego trenerem i przez to go zakontraktowaliśmy. Nie zakontraktowałem go z powodu Alexa Davisa. Teraz Alex Davis powinien powiedzieć ‘wiesz co, rozumie, pomóżmy mu’. On nie może być sędzia, teraz powinien przeprosić Jake Shieldsa i jego team.

Jeśli Palhares otrzyma pomoc, wróci i powie ‘jestem zdrowy’ to my mamy zamiar przeprowadzić wiele testów i prawdopodobnie wyślemy kogoś kto będzie patrzył na niego podczas treningów.

Nie wiem co zrobię, ponieważ teraz myślę, że Palhares nie zasłużył na to by wejść do klatki. To nic osobistego ale nie mogę mieć zawodnika, który chcę doprowadzić do kontuzji innych. To jest MMA i jesteśmy zawodnikami MMA ale nie do zaakceptowania jest to co on zrobił.

suplementy
Tags: , , , , , ,

Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Fight24 video

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 37652383434 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=37652383434 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLS__aWLcyTYnE6gHkg1XeK8RTu77vppkC belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Najbliższa gala

ONE Championship 109: King of the Jungle

Data: 28.02.2020 Singapore Indoor Stadium – Singapur

GLORY 75: Utrecht

Data: 29.02.2020 Central Studios, Utrecht – Holandia

UFC Fight Night 169: Benavidez vs. Figueiredo

Data: 29.02.2020 Chartway Arena, Norfolk, Virginia – USA

ACA 105 – Kazachstan

Data: 6.03.2020 Ałmaty Arena, Ałmaty – Kazachstan

Invicta FC: Phoenix Series 3

Data: 6.03.2020 Memorial Hall, Kansas City, Kansas – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny

Fight24 na FB i TwitterZaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.