Alexander Gustafsson odpowiada na słowa Daniela Cormiera dotyczące ich walki

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Podczas konferencji „GO BIG” w zeszłym tygodniu, Daniel Cormier czuł się bardzo pewnie mówiąc, że wygra walkę ze Szwedem. Teraz czas na odpowiedź Alexandra Gustafssona.

– Wiele mediów i was fanów pytało mnie, co myślę o komentarzu DC na konferencji GoBig. Wiecie, uważam, że ona ma rację. DC jest bardzo kochającą i pokorną osobą i mówi to w co wierzy.

To będzie dla mnie test, spotkać się z mistrzem wagi półciężkiej, prawowitym mistrzem bez żadnych wątpliwości i jednym z najlepszych zawodników pound for pound na świecie. Wiem, że będę musiał ciężko pracować i być w dobrej formie, tak jak DC przez cały rok. Teraz wierzę, że moja waga jest dobra na miesiąc przed walką. Współpracuję z ekspertem od suplementów, więc moje cięcie wagi będzie łatwiejsze i nie dam DC żadnej przewagi.

Po tym wszystkim co powiedział i bez względu na to, co myśli DC, zdobędę pas 3 października i kiedy już będzie mój mam nadzieję, że wszyscy przestaniecie mówić jak blisko byłem zdobycia tytułu w walce z Jonem Jonesem, a zamiast tego będziecie mówić jakie trzęsienie ziemi było w walce z Danielem Cormierem. Będziecie mogli wtedy mówić o tym tak długo, jak będziecie chcieli.

Do pojedynku o tytuł wagi półciężkiej między Danielem Cormierem i Alexandrem Gustafssonem dojdzie 3 października na gali UFC 192.

9 thoughts on “Alexander Gustafsson odpowiada na słowa Daniela Cormiera dotyczące ich walki

  1. jacek tak jak napisał elo pomyłka to jest twój komentarz , ty pewnie z tych co w czołowce widział by janka blachowicza co ?? ja w tej walce tak jak juz na poczatku pisałem odkad zobaczylem to zestawienie stawiam na szweda chciałbym ze by pokazał dc ile mu jeszcze brakuje , potem wraca jones i wileki rewanz który juz miał sie odbyc

  2. LHW to kategoria gdzie styl robi walke, przykłady bones vs gus, albo rumble vs gus i cormier
    nie można tego samego powiedziec o nizszej kategori gdzie jedyny słuszny mistrz ma takie umiejętności że nie wiadomo kto w jakim stylu mógłby go pokonac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *