Alex Oliveira: Nigdy nie widziałem tyle pieniędzy

Gleidson Vebga/Sherdog
Gleidson Vebga/Sherdog

Kowboj już zaplanował na co wyda pieniądze z bonusu po gali UFC Fight Night 77.

Na sobotniej gali UFC w Sao Paulo Alex Oliveira (14-2-1 1 NC, 3-1 w UFC) stoczył twardy bój z Piotrem Hallmannem (15-5, 2-4 w UFC), ostatecznie Brazylijczyk znokautował Płetwala w III rundzie walki. Za swój występ Kowboj otrzymał 50 000 dolarów i już wie na co przeznaczy tę gotówkę.

Nigdy nie widziałem tyle pieniędzy, z wyjątkiem tego co w telewizji. Bonus zmieni moje życie. Kupię dom mojej mamie. Nie spodziewałem się, że go dostanę, jestem tak szczęśliwy. Chciałem krzyczeć i skakać podczas pogalowej konferencji, ale nie mogłem. Każdemu z moich trzech dzieci kupię rower. Prosili mnie o to, to będzie prezent na święta.

Alex podkreślił także swoją gotowość do kolejnych walk w największej organizacji MMA na świecie.

Jeśli dadzą mi 10 walk w przyszłym roku, wezmę je. Jeśli będzie tylko 3 lub 4 będę usatysfakcjonowany. Kiedy okazja się trafia nie możesz jej przepuścić. Jestem gotowy na wojnę. Jeśli oni chcą mnie na karcie gali w Rio, będę gotowy. To świetnie móc walczyć w Brazylii. Zanotowałem pierwszą wygraną przez KO w UFC i następne nadejdą.

Oliveira ma za sobą 4 walki, w debiucie uległ Gilbertowi Burns a później pokonał K.J. Noonsa, Joe Merritta oraz Piotra Hallmanna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *