Aktor Idris Elba wygrywa pierwszą zawodową walkę w Kickboxingu

Idris Elba Instagram
Idris Elba Instagram

Angielski aktor Idris Elba znany z takich filmów jak The Wire, Star Trek Beyond, Thor, Luther, czy Pacific Rim stoczył w ten weekend swoją pierwszą walkę w Kickboxingu.

44-letni Idris Elba, to człowiek wielu talentów, ponieważ oprócz tego, że jest aktorem, to jest również artystą hip hopu oraz DJ’em występującym pod pseudonimem Big Driis the Londoner. Jeśli tego mało, to Idris trenuje dodatkowo Muay Thai i Kickboxing i w ten weekend stoczył swoją pierwszą, zawodową walkę w Kickboxingu i wygrał ją.

Dzięki Madonnie, tak, dzięki tej właśnie Madonnie obecnej na jego walce możemy zobaczyć jak Elba radził sobie w pojedynku w London’s York Hall i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle. Na nagraniu można zobaczyć jak Elba porusza się w ringu i zadaje kilka ciekawych kombinacyjnych uderzeń oraz kopnięć. Nie jest to co prawda najwyższy poziom, ale nikt tego nie oczekuje od aktora, który nie ma 20 lat i nie traktuje walki jako priorytet.

Idris Elba Smashes it at York Hall! 👊🏾😂🇬🇧

Film zamieszczony przez użytkownika Madonna (@madonna)

Idris Elba przygotowuje się do premiery filmu dokumentalnego o sobie zatytułowanego „Idris Elba: Fighter„, który jest jeszcze w produkcji. W filmie zobaczymy aktora, który podróżuje po całym świecie i doskonali swoje umiejętności w Muay Thai i Kickboxingu oraz eksploruje ich historię. Premiera filmu zaplanowana jest na początku 2017 roku na kanale Discovery Channel.

Two weeks left. For my Chuuus.

Film zamieszczony przez użytkownika 7dub (@7dub)

Again.

Film zamieszczony przez użytkownika 7dub (@7dub)

Back to work. Training is my cleanse.👊🏾

Film zamieszczony przez użytkownika 7dub (@7dub)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *