AKHMAT Fight show: Battle in Grozny 4 – wyniki walk

Badr Hari vs Ismael Londt

Prezentujemy wyniki walk gali AKHMAT Fight show: Battle in Grozny 4 na której pojedynkiem wieczoru było starcie Badra Hari i Ismaela Londta.

Fani Badra Hari oraz walk K-1, a zwłaszcza ci z Czeczenii mogli cieszyć się występem idola na gali organizowanej przez prezydenta Ramzana Kadyrova. Sam Kadyrov był zresztą bardzo często pokazywany przez kamery, zwłaszcza podczas walki jego przyjaciela Badra Hari.

Dla „Golden Boy’a” była to pierwsza walka od października zeszłego roku po kilku problemach osobistych związanych z bójkami z czego Hari jest znany. Od ostatniej porażki w 2013 roku z Zabitem Samedovem, Hari wygrał pięć walk pokonując Alexeya Ignashova, Stefana Leko, Petera Grahama, Arnolda Oborotova oraz Ismaela Londta na ostatniej gali.

Pierwsza runda rozpoczęła się od nokdaunu na Ismaelu Londt’cie, który wydawał się bardzo niepewny w kolejnych sekundach pierwszej rundy. Londt był jednak w stanie przetrwać ataki Badra Hari do końca rundy chociaż wydawało się, że koniec jest blisko. Kiedy Hari wyprowadził jeszcze jeden krótki cios, Londt znów upadł i sędzia Joop Ubeda uznał to za drugi nokdaun mimo tego, że wyglądało to bardziej jak poślizgnięcie się.

W drugiej rundzie to Ismael Londt zaskoczył wszystkich, a przede wszystkim samego Badra, który na moment się odsłonił, a Ismael trafiając go prawym sierpowym zafundował mu nokdaun. Kiedy Hari się podniósł, przeszedł do kontrataku i każdy kto go zna ten wie, że trafiony Hari, to wściekły Hari. Problem w tym, że nie mógł on wyprowadzić skutecznego ataku po wcześniejszym ciosie jednak w pewnym momencie udało mu się ponownie posadzić Londta na deski.

W trzeciej rundzie wszyscy spodziewali się, że Hari zaserwuje Londtowi szybkie KO. Obaj byli już zmęczeni, ale wydaje się, że Hari wyszedł do tej rundy trochę świeższy. Badr ponownie zadał cios prawy prosty po którym Ismael upadł i sędzia Ubeda uznał to za trzeci nokdaun i przerwał walkę wskazując Badra jako zwycięzcę.

Dla Badra Hari była to najlepsza walka od czasu starcia z Zabitem Samedovem w 2013 roku, który znokautował go w drugiej rundzie.

Poniżej wyniki pozostałych walk:

(Kickboxing) Badr Hari pokonał Ismaela Londta przez TKO (uderzenia/trzy nokdauny), runda 3, 0:33
(Kickboxing) Zabit Samedov pokonał Dzevada Poturaka przez niejednogłośną decyzję
(Boks) Mairis Briedis pokonał Manuela Charra przez TKO, (uderzenia), runda 5, 2:55
(Boks) Apti Ustarkhanov pokonał Sergeya Beloshapkina przez TKO (poddanie się) runda 5, 3:00

Walki MMA:

Salamu Abdurahmanov pokonał Charlesa Andradea przez decyzję
Beslan Ushukov pokonał Sergio Souzę przez KO (kolano na korpus), runda 2, 1:17
Abubakar Vagaev pokonał Ivicę Trusceka przez decyzję
Hermes Franca pokonał Khasana Askhabova przez poddanie (gilotyna), runda 2, 2:37
Rakhman Dudaev pokonał Sidneya Oliveira przez poddanie (gilotyna), runda 1, 0:51
Rasul Yakhyaev pokonał Ricardo da Silvę TKO (interwencja lekarza) , runda 1, 2:39
Zurab Betergaraev pokonał Estebana Bonaveri przez decyzję

3 thoughts on “AKHMAT Fight show: Battle in Grozny 4 – wyniki walk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *