Dana White o przyszłości Brocka Lesnara i nowej kategorii wagowej

(foto: danawhiteout.com)

Podczas sesji Q & A z Dana Whitem i Joe Roganem przed UFC 122 padło parę interesujących pytań. Dana White został zapytany,  między innymi, o kolejną walkę Brocka Lesnara, którą były mistrz UFC wagi ciężkiej rzekomo miałby stoczyć ze zwycięzcą 10-tej edycji TUF’a, Royem Nelsonem.

„Na pewno nie będzie natychmiastowego rewanżu (pomiędzy Brockiem Lesnarem, a Cainem Velasquezem), nie ma takiej potrzeby. Po tej walce Brock postanowił wziąć wolne i poświęcić się polowaniu na jakiś czas. Jeszcze z nim nie rozmawiałem od czasu tego pojedynku, więc nie jestem pewien jakie są jego dalsze plany.”

„Nigdy nie prosił o walkę z Royem Nelsonem, to nieprawda. Ostatnią rzeczą jaką słyszałem to to, że chce walczyć jeszcze raz z Frankiem Mirem. Ta walka w sumie miałaby sens więc… Prawdopodobnie następna walka Lesnara będzie przeciwko Mirowi. Ich trzeci pojedynek ma sens.”

Dana White na temat nowej kategorii wagowej jaką miałaby być waga musza czyli 'flyweight'

„Zrobimy kategorię do 125 funtów. Myślę nawet, że zrobimy to o wiele szybciej niż wszyscy myślą. Będzie więcej walk o tytuł.”

16 thoughts on “Dana White o przyszłości Brocka Lesnara i nowej kategorii wagowej

  1. WYobraźcie sobie jak niektórzy będą wnosić na wage 125 funtó, a tacy jak Lesnar 2 RAZY TYLE, fizycznie niepojęte, niby dwóch ludzi, dwa szkielety, narządy wewnętrzne i mięśnie, a niektorzy beda wazyc dwa razy tyle xD

  2. Ja widzę sens walki Lesner vs. Mir bo w sumie nie jest jeszcze rozstrzygnięte kto jest lepszy. Między nimi remis 1:1 wiec pojedynek by przesądził. Fajna by była walka i kibicował bym Mirowi który moim zdaniem ma duże szanse. Poprawił stójkę a o parterze nie trzeba nic mowić :d

  3. ok- wszystko fajnie, tylko czemu nie ma nigdzie na necie informacji odnosnie transmisji dzis od 21/22 gali UFC 122 ?
    jak ktos ma juz jakies linki lub adresy to moze podac :]
    na magicznym rojadirecta.com nie ma nic

  4. jeszcze glowna karta sie nie rozpoczela tak wiec jeszcze w necie za bardzo niczego niema..szukam szukam i nic. Pewnie jak sie zaczna walki z glownej karty to cos w necie bedzie. Na Sobcast tez nie ma. trzeba czekac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *